Gündem
Giriş Tarihi : 30-05-2021 21:27   Güncelleme : 03-06-2021 01:21

Sedat Peker bu kez Erdoğan'a seslendi: 'Helalleşeceğiz ağabey'

8. videosunu yayınlayan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek, "Asla saygısızlık içinde olmayacağım sana karşı. Ben vatan haini değilim. Senin hiçbir gücün yokken, ben vardım. Onların hiçbiri yoktu. Alkış beklemedim. Elimden ne geliyorsa yaptım. Bir dahaki videoda karşılıklı oturalım, açık delillerle doğrulayacağım. Helalleşeceğiz ağabey" dedi.

Sedat Peker bu kez Erdoğan'a seslendi: 'Helalleşeceğiz ağabey'

Yayınladığı videolarla Türkiye'de devlet-mafya ilişkilerini yeniden gündeme getiren suç örgütü lideri Sedat Peker, 8'inci videosunu yayınladı.

Yeni iddialar ve yeni isimlerin dile getirildiği 8'inci videosunda Peker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da seslendi.

Peker'in Erdoğan'la ilgili bölümü şöyle:

"Beni getirmek, gerçekleri değiştirecek mi Tayyip Ağabey?"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, uluslararası bir komplo olduğunu söyledi, 'Bulup getireceğiz' dedi. Devlet bulup getirir, onda bir sıkıntı yok. Beni getirmek, gerçekleri değiştirecek mi Tayyip Ağabey? Bundan sonraki videoyu, ben kardeşiniz olarak karşınıza geçip anlatacağım. Ne zaman tanıştık. İki tane müfettiş, yalan makinası... Yalan makinelerinin yüzde 1.5 yanılma payı var, o yüzden mahkemelerde kullanılmıyor. Ben doğru söylesem, yine ötse de ben kafama sıkacağım.

"Bir özür bekledim ağabey yaa"

Bütün bunları halk biliyor. Mademki ben ajanım, ajan olduk... Bir özür bekledim ağabey yaa. Bütün olanları anlattık, her şey ortada. Bütün bunları halk biliyor, sana anlatmıyorlar, bir sen bilmiyorsun. Çevreni sarmışlar, bir sen bilmiyorsun.

"Bir dahaki videoda karşılıklı oturalım, açık delillerle doğrulayacağım"

Asla saygısızlık içinde olmayacağım sana karşı. Ben vatan haini değilim. Senin hiçbir gücün yokken, ben vardım. Onların hiçbiri yoktu. Alkış beklemedim. Elimden ne geliyorsa yaptım. Bir dahaki videoda karşılıklı oturalım, açık delillerle doğrulayacağım. Helalleşeceğiz ağabey.

Şey diyorlar, 'Devleti yıpratmak için anlaşma, bilmem ne...' Ben Kutlu Adalı cinayetinde 'kriminal bir yapı var' dedim. 'Bir ucu Venezüela'da' dedim. Doğruyu söyledim.

Karşı taraf çok çoğaldı. Aklımı tatilinden geri çağırdım.