Spor
Giriş Tarihi : 17-05-2022 01:51   Güncelleme : 24-05-2022 04:04

Gomis taraftarlardan özür diledi: 'Ders çıkarmalıyız'

Adana Demirspor maçı sonrası kameralar karşısına geçen Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Gomis, taraftarlardan özür dileyerek, "Bu sezondan gerekli dersleri çıkarmalıyız" dedi.

Gomis taraftarlardan özür diledi: 'Ders çıkarmalıyız'

Süper Lig’in 37. haftasında Adana Demirspor'u 3-2 mağlup eden Galatasaray'da 2 gol atan Gomis, maç sonrası kameralar karşısına geçti.

"Haftaya Antalya'yı yensek bile yeterli olmayacak"

Sözlerine, taraftarlardan özür dileyerek başlayan Gomis, şöyle konuştu:

Bu sezon için taraftarlardan özür diliyorum. Çünkü Galatasaray'da oynadığınız zaman, en büyük kulüpte forma giyiyorsunuzdur ve her maçta en iyisini verip en iyi sırada olmalısınız. Haftaya Antalya'yı yensek bile bu Galatasaray için yeterli olmayacak. Bu alınan sonuçlar, bir sonraki sezonda daha iyi olmamız ve taraftarları gururlandırmak için önemli.

"Ben sadece sahaya odaklanırım"

Galatasaray'ın yönetimsel durumuna ilişkin bir soruya da yanıt veren tecrübeli futbolcu, şöyle devam etti:

Ben oyuncuyum ve sadece sahaya odaklanırım. Galatasaray büyük bir kulüp. Her oyuncu için Galatasaray çok önemlidir. Birçok insan Galatasaray için neyin daha iyi olacağını düşünerek hareket ediyor. Her geçen gün daha da iyi olacaktır. Galatasaray önümüzdeki sezon her zaman kazansın, ben de Galatasaray'da forma giymeyi hak eden bir oyuncu olayım.