Spor
Giriş Tarihi : 18-04-2022 23:20   Güncelleme : 25-04-2022 04:01

Cristiano Ronaldo'nun acı günü: Yenidoğan bebeği öldü

Cristiano Ronaldo'nun yenidoğan ikizlerinden erkek olanı hayatını kaybederken, kız çocuğu ise sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

Cristiano Ronaldo'nun acı günü: Yenidoğan bebeği öldü

Manchester United'ın dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo, yenidoğan ikizlerinden birinin öldüğünü duyurdu.

Ronaldo: "Bir anne ve bir babanın yaşayabileceği en büyük acı"

Sosyal medya hesabında, hayat arkadaşı Georgina Rodriguez'le birlikte ortak bir açıklama yapan 37 yaşındaki futbolcu şunları söyledi:

Yenidoğan oğlumuzu maalesef kaybettik. Çok üzüntülüyüz. Bu, bir anne ve bir babanın yaşayabileceği en büyük acı. Kızımızın doğumu, biraz da olsa şu anda bize güç, umut ve mutluluk veriyor... Canım oğlumuz, sen bizim meleğimizsin. Seni her zaman seveceğiz.

4 çocuğundan 3'ü taşıyıcı anneden

2010 senesinde ilk kez baba olan Ronaldo'nun, 2'si kız, 2'si erkek olmak üzere 4 çocuğu bulunuyordu. Ronaldo’nun 4 çocuğundan 3'ü taşıyıcı anneden dünyaya gelmişti.

İlk çocuğu Cristiano Ronaldo Jr.'ı kucağına alan Ronaldo, oğlunu Madrid'de annesi ve ailesiyle birlikte büyüttü.

2017 yılında model sevgilisi Georgina Rodriguez'den Alana Martina adını verdiği bir kızı olan Ronaldo'nun, aynı sene taşıyıcı anneden ikiz çocukları daha doğdu. Eva ve Mateo adlı ikiz bebeklerin annelerinin kimliği ise açıklanmadı.

Ekim ayında ikizleri olacağını duyurmuştu

Ronaldo, 28 Ekim 2021 tarihinde bir paylaşımda bulunarak Georgina Rodriguez'den ikiz çocukları olacağını duyurmuştu.