Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 28-11-2021 01:27   Güncelleme : 01-12-2021 04:52

Zerrin Özer intihar mı etti? Menajeri yanıtladı

Hastaneye kaldırılan Zerrin Özer'in çok sayıda antidepresan ilacını alarak intihar girişiminde bulunduğu öne sürülmüştü, sözkonusu iddiayı menajeri yalanladı.

Zerrin Özer intihar mı etti? Menajeri yanıtladı

Ünlü sanatçı Zerrin Özer'in hastaneye kaldırılmasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde köpeği 'Hurma'nın ölümü sonrası sinir krizi geçirdiği ifade edilen Özer'e sakinleştirici verildiği ve ilaç zehirlenmesi yaşadığı öğrenildi.

Midesinin yıkandığı ve sağlık durumunun iyi olduğu söylenilen Özer'in, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi sürüyor.

'İntihar girişiminde bulunduğu' iddiası

Sarıyer Zekeriyaköy Mahallesi’nde bir villada saat 17.00 sıralarında 64 yaşındaki Özer’in intihar girişiminde bulunmasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Özer'in evinde günlük olarak kullandığı antidepresan ilacından 15 adet içerek intihar teşebbüsünde bulunduğu belirtildi.

Menajeri yalanladı

NTV'de yer alan habere göre, ünlü şarkıcının menajeri Haluk Şentürk, sözkonusu iddialara ilişkin, "15 gündür yoğun bir şekilde çalışıyor. Köpeğinin ölümü de üstüne gelince durum böyle oldu. İntihar girişimi gerçek değil" dedi.

Öte yandan, Zerrin Özer'e kırmızı alanda müdahale edildiği sırada, Özer'i hastaneye getiren bir yakınının polis memuruna, "10-15 tane ilaç içti. İntihar olayı, içtiği ilaçlar kalbiyle alakalı bir sorun yaratmış. Kardiyoloji doktoru bekliyoruz" dediği duyuldu.