Spor
Giriş Tarihi : 30-01-2021 00:42   Güncelleme : 02-02-2021 01:35

Terim eleştirdi, Fenerbahçe İrfan Can Kahveci teklifini artırdı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Medipol Başakşehir kulübü başkanı Göksel Gümüşdağ ile İrfan Can Kahveci'nin transferini görüştü. Fatih Terim'in eleştirisinden sonra ise Fenerbahçe teklifini yükseltti.

Terim eleştirdi, Fenerbahçe İrfan Can Kahveci teklifini artırdı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Medipol Başakşehirli futbolcu İrfan Can Kahveci'nin transferini görüşmek için turuncu-lacivertli kulübün başkanı Göksel Gümüşdağ ile bir araya geldi.

Göksel Gümüşdağ'ın Başakşehir Fatih Terim Stadı'ndaki ofisinde gerçekleştirilen görüşmede, Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu da yer aldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri de İrfan Can Kahveci'nin transferi için geçen hafta Gümüşdağ ile görüşmüştü.

Fatih Terim 'Her şey para değil, itibar da önemli' dedi

Ali Koç ile Göksel Gümüşdağ'ın açıklamalarının ardından Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, üstü kapalı olarak Fenerbahçe'yi eleştirerek, "Her şey para değil, itibar da önemli" demişti.

Terim'in bu açıklamalarının ardından ise Fenerbahçe'nin teklifini yükselttiği belirtildi.

Fenerbahçe 8 milyon euro'dan 10 milyon euro'ya çıktı

A Spor'dan Ahmet Selim Kul'un haberine göre, görüşmede, '8 milyon euro + Deniz Türüç' teklifi yapan Fenerbahçe, bu teklifi '10 milyon euro + Deniz Türüç' şeklinde revize etti.

Başakşehir'in ise bir sonraki satıştan da yüzde 20'lik bir pay talep ettiği belirtildi.