Gündem
Giriş Tarihi : 18-12-2019 01:37   Güncelleme : 23-12-2019 03:06

‘Sesimiz duyuluyor mu?’

Topluluk temelli ruh sağlığı ve akran desteği hizmetleri, 20-21 Aralık tarihlerinde düzenlenecek bir sempozyumla Türkiye ve Avrupa'daki ruh sağlığını masaya yatıracak.

‘Sesimiz duyuluyor mu?’

Hollanda Utrecht ve New York merkezli topluluk temelli ruh sağlığı ve akran desteği hizmetlerinin Türkiye ayağı, Psikiyatri Hemşireleri Derneği, İnsanca Yaşam İçin Sosyal Kooperatif Girişimi ve Mental Health Europe işbirliğiyle 20 Aralık Cuma ve 21 Aralık Cumartesi günleri düzenlenecek bir sempozyumla anlatılacak.

Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde sabah 09.30’dan akşam 16.00’ya kadar sürecek sempozyumda, müzik dinletilerinden atölye çalışmalarına değin çeşitli etkinliklerin yanı sıra, Türk ve yabancı uzmanlar da Türkiye ve Avrupa’da toplum ve bireylerin ruh sağlığı üzerine konuşmalar yaparak bir dizi sorunun yanıtını arayacaklar.

Ruh sağlığı hizmeti alanların ve atölye çalışmalarında yer alan katılımcıların deneyimlerinin de paylaşılacağı sempozyumda, aile üyelerinin sorunlarından zihin-beden ilişkilerine, etkileşimli diyalog toplantılarından özsavunuculuğa kadar çok sayıda konu masaya yatırılacak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA