Spor
Giriş Tarihi : 16-09-2021 02:59   Güncelleme : 20-09-2021 01:50

Sergen Yalçın: Başta golü atsaydık, bambaşka olurdu

Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Dortmund'a mağlup olmasının ardından yaptığı açıklamada, "Oyunun başlangıcında Dortmund'u daha ofansif bekliyorduk ama daha defansif bulduk. Başlangıçta golü atsaydık, bambaşka olurdu" dedi.

Sergen Yalçın: Başta golü atsaydık, bambaşka olurdu

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında Alman temsilcisi Borussia Dortmund'a 2-1 yenilmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Yalçın, savunma oyuncularının performansından memnun olduğunu belirterek, bundan sonraki maçlara daha umutla baktığını söyledi.

"Yediğimiz gol hayal kırıklığıydı"

Yalçın şöyle konuştu:

İyi bir maç oldu. Oyunun başlangıcında Dortmund'u daha ofansif bekliyorduk ama daha defansif bulduk. Başlangıçta golü atsaydık, bambaşka olurdu. Taçtan gol yedik, bu seviyede bu ayrıntılar olmaz. Yediğimiz gol hayal kırıklığıydı. Devreye 2-0 girince başka bir şey oldu. Oyunun gelişimi bizi oyuna konsantre olmakta çok zorladı.

"Bundan sonraki maçlara daha umutla bakıyoruz"

Dortmund'a karşı bu seviyede oynuyorsak diğer takımlarla da rahat rahat oynarız diye düşünüyorum. Bundan sonraki maçlara daha umutla bakıyoruz. Montero çok iyi oynadı. Savunma oyuncularımın performansından memnunum.