Siyaset
Giriş Tarihi : 26-02-2021 00:38   Güncelleme : 02-03-2021 01:39

Özdağ'dan iktidara erken seçim çağrısı: Daha fazla kalbinizi yormayın!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, yıl sonunda erken seçim olacağını öne sürerek, "Erdoğan ve Bahçeli'ye sesleniyorum: Daha fazla kendinizi, kalbinizi yormayın, Türkiye'yi bir seçime götürün" dedi.

Özdağ'dan iktidara erken seçim çağrısı: Daha fazla kalbinizi yormayın!

Gelecek Partisi'nin Kırıkkale'de düzenlenen 1. Olağan İlçe Kongresi'ne, Genel Başkan Yardımcısı Ümit Yardım, bazı genel merkez yetkilileri, İl Başkanı Gülfem Betül Ekinci ve partililer katıldı.

Şabab Yücel Gedikali'nin yeniden ilçe başkanlığına seçildiği kongreye cep telefonuyla görüntülü katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da partilileri selamlayarak, kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Burada bir konuşma yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, parti olarak 14 aydır siyaset yaptıklarını, örgütlendiklerini ve kongrelerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

"Ankara'nın göbeğinde arkamdan saldırdılar"

Bu ülkede Süleyman Demirel'e, Mesut Yılmaz'a yumruk atıldığını ifade eden Özdağ, şöyle konuştu:

Bülent Ecevit'e yumruk atılmadı mı, kurşunlanmadı mı Kars'ta? Aynı şekilde Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atılmadı mı, kurşunlanmadı mı? İnönü'ye yapılmadı mı? Ankara'nın göbeğinde bana da yaptılar. Arkamdan saldırdılar. Onlar olmayacak ama Selçuk Özdağ olacak arkadaşlar. Benim fikirlerim yaşayacak. Beni öldürebilirler, önemli değil. Bu dünyada nefeslerimiz sayılı.

Erdoğan ve Bahçeli'ye seslendi: "Erken seçim hem sizin için iyidir, hem Türkiye için iyidir"

Bu yılın sonunda erken seçim olacağını öne süren Özdağ, "Buradan Erdoğan ve Bahçeli'ye sesleniyorum: Daha fazla kendinizi, kalbinizi yormayın. Lütfen daha fazla kendinizi ve ailenizi yormadan gelin, Türkiye'yi bir seçime götürün. Erken seçim hem sizin için iyidir, hem Türkiye için iyidir" dedi.