Gündem
Giriş Tarihi : 25-11-2020 23:59   Güncelleme : 01-12-2020 03:39

Mersin'de 1 haftada aynı aileden 3 kişi koronavirüsten öldü

Mersin'de, 1 hafta içinde eşi, kayınvalidesi ile görümcesini koronavirüsten kaybeden 7 aylık hamile Buket Karabulut, üzüntü ve stres nedeniyle bebeğini de kaybetti.

Mersin'de 1 haftada aynı aileden 3 kişi koronavirüsten öldü

Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan iş insanı Murat Karabulut (37), rahatsızlanması üzerine hastaneye kaldırıldı.

Tedavi altına alınan ve yeni tip koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkan Karabulut’un annesi Fadime Karabulut ile kız kardeşi Selda Karabulut'a da test yapıldı. Testleri pozitif çıkan anne-kız da durumları ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı.

Tarsus Devlet Hastanesi'nde tedavi altında tutulan Murat Karabulut, 8 gün önce hayatını kaybetti.  Mersin Şehir Hastanesi'nde tedavi gören anne Fadime Karabulut da oğlundan 2 gün sonra yaşama veda etti.

ANNE, OĞLU VE KIZI AYNI MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLDİ

Sivaslılar Derneği'nde yönetici olan Selda Karabulut ise dün aynı hastanede hayatını kaybetti. Anne, oğlu ve kızı, aynı mezarlıkta yan yana toprağa verildi.

Ailenin diğer kızı Şehriban Bircan'ın da koronavirüs tedavisi gördüğü, durumunun ağır olduğu öğrenildi

STRES VE ÜZÜNTÜ YÜZÜNDEN BEBEĞİNİ DE KAYBETTİ

Bir hafta içinde eşini, kayınvalidesini ve görümcesini kaybeden 7 aylık hamile Buket Karabulut ise  yaşadığı üzüntü ve strese dayanamadı.

Fenalaşan anne adayının, yakınları tarafından kaldırıldığı özel hastanede bebeğini kaybettiği belirlendi.

Erkek olduğu bildirilen bebek, sezaryen ile alındı. Tarsus Şehir Mezarlığı'nda defnedilen bebeğin cenazesinde gözyaşları sel olurken, 2 çocuk annesi Buket Karabulut'un da yakınlarının yardımı ile ayakta durabildiği görüldü.