Siyaset
Giriş Tarihi : 04-07-2021 01:42   Güncelleme : 09-07-2021 03:46

Kılıçdaroğlu: 'Erdoğan beni hapse attıracakmış! Hadi oradan!'

CHP lideri Kılıçdaroğlu, hakkında Meclis'e gönderilen fezlekeye ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hitaben, "Sen ve senin avanelerin bana ne yapmadınız ki bundan sonra yapacaklarından korkalım. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Hadi oradan!" dedi.

Kılıçdaroğlu: 'Erdoğan beni hapse attıracakmış! Hadi oradan!'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında TBMM'ye gönderilen fezlekeye ilişkin Twitter hesabında video mesaj yayınladı.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hitaben, "Beni hapse attıracakmış, bir an tereddüt edersem namerdim! Türkiye'nin hafızasında bir gün solacaksın Erdoğan ve bunun için ödenecek ne bedel varsa başım üstüne. Hodri meydan!" dedi.

"Sen ve senin avanelerin bana ne yapmadınız ki bundan sonra yapacaklarından korkalım"

Gençlere ve Erdoğan'a seslenen Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti:

Hapse atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu, çünkü korkmanızı istiyorlar. Sevgili gençler, bir taneniz bile bu tehditler nedeniyle artık bu ülkede yaşanmaz derse, varsa bir hakkım helal etmem bilesiniz. Bu ülkede yaşanır, bu ülkede çok güzel yaşanacak gençler. Sana gelince Erdoğan, sana iki çift lafım var. Sen bana ne yapabilirsin? Sen ve senin avanelerin bana ne yapmadınız ki bundan sonra yapacaklarından korkalım. Şimdi durma, hemen kaldıralım dokunulmazlığımı, birlikte yapalım. Senin gücün bana yeter mi sanıyorsun? Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Hadi oradan!