Siyaset
Giriş Tarihi : 22-12-2019 20:44   Güncelleme : 27-12-2019 00:33

İYİ Parti'den iddialı çıkış: 'Önümüzde kimse duramayacak'

Giresun'da İYİ Parti il teşkilatına seslenen Koray Aydın, "Diğer partilerin hepsi yorgan çekmiş, mışıl mışıl uyuyor. Yok, '17 senedir neden AK Parti'? Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 senedir bunlar iktidarda" dedi.

İYİ Parti'den iddialı çıkış: 'Önümüzde kimse duramayacak'

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, partisinin Giresun il teşkilatınca düzenlenen üye katılım programında yaptığı konuşmada, Türkiye genelinde üye kayıt kampanyası başlattıklarını belirtti.

Hayati değerde önem verdikleri konuların başında üye kampanyasının geldiğini anlatan Aydın, bütün köylerde ve mahallelerde teşkilatlar oluşturacaklarını ifade etti.

Köy ve mahalle teşkilat oluşumları sürecinin devam ettiğini vurgulayan Aydın, "Önce mahalle başkanları ve köy temsilcilerini belirleyeceğiz. Sonra mahalle ve köy yönetimleri yapacağız" diye konuştu.

"NİYE 17 SENEDİR İKTİDARDALAR?"

Partililerden üye kampanyasına destek olmalarını isteyen Aydın, şunları söyledi:

"Aynı ilçe teşkilatlarımızda olduğumuz gibi, bunu yapacağız. Bunu büyük kararlılıkla yerine getireceğiz. Çünkü bunu Türkiye'de yapmış tek parti, AK Parti'dir. Diğer partilerin hepsi yorgan çekmiş, mışıl mışıl uyuyor. Yok, '17 senedir neden AK Parti'? Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 senedir bunlar iktidarda ama biz yapacağız."

"ÜYE KAYDETMEK CİDDİ BİR PARTİ FAALİYETİDİR"

Koray Aydın, üye kaydetmenin ciddi bir parti faaliyeti ve seçim çalışması olduğuna işaret ederek, "Bunu yapabilecek insan kaynaklarına sahip bir siyasal hareketiz. Bunu yapacak ve başaracağız. O insanı ikna etmek için döktüğünüz dil, bir seçim çalışmasıdır. Bunu bir görev olarak üzerinize alacaksınız" diye konuştu.

"YILIN SONUNDA ZİRVE YAPACAĞIZ"

Gelecek yılın sonunda üye sayısında zirve yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Aydın, "Türkiye genelinde yürüttüğümüz kampanyayı İYİ Parti'nin gücünü, kuvvetini yukarılara çekerek hep birlikte başaracağız. Önümüzdeki yılın sonunda üyede zirveyi yakalamış, mahalle teşkilatlanması konusunda da bir hedefimiz var. O hedefe ulaşmış İYİ Parti'nin önünde kimse duramaz" ifadesini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
webmaster forum