Spor
Giriş Tarihi : 13-12-2020 04:01   Güncelleme : 18-12-2020 06:41

Erol Bulut: Erken gelen golden sonra kırılma sorunu var

Yeni Malatyaspor'a evinde 3-0 mağlup olan Fenerbahçe'de, müsabakaya ilişkin konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, "Bu gidişatın kesinlikle değişmesi gerekiyor. Bunu değiştirecek kişi ben, ekibim ve futbolcularım. Yıllardır Fenerbahçe'de erken gelen golden sonra kırılma sorunu var" dedi.

Erol Bulut: Erken gelen golden sonra kırılma sorunu var

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Yeni Malatyaspor'a 3-0'lık mağlubiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

"HEPİMİZİN KENDİNE ÇEKİDÜZEN VERMESİ GEREKİYOR"

"Yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik" diyen Teknik Direktör Bulut, şöyle konuştu:

Hepimizin kendine çekidüzen vermesi gerekiyor. Maçtan önce rakibin hangi opsiyonlarla üzerimize gelmeye çalışacağını konuştuk. Bunları çalışmamıza rağmen buradan goller yedik. Yakaladığımız pozisyonları da değerlendiremedik. Değerlendirme konusunda iyi değiliz. Mental bir problem olduğunu düşünüyorum. Bugün oynanan futbol kimseyi tatmin etmez. Tüm camiamızdan özür diliyorum.

"BU GİDİŞATIN KESİNLİKLE DEĞİŞMESİ GEREKİYOR

Bu gidişatın kesinlikle değişmesi gerekiyor. Bunu değiştirecek kişi ben, ekibim ve futbolcularım. Yıllardır Fenerbahçe'de erken yenilen golden sonra kırılma sorunu var. Biz bunu çözmeye çalıştık. Hâlâ da çalışıyoruz. Son 3 maça bakınca bir türlü çözemedik. Rakibin kalemize nasıl geleceğini söylediğim halde uygulamamız yeterli olmadı. Futbolcuların kendi evimizde oynadığımız maçlarda bireysel performansına baktığımızda yeterli değildi. Fenerbahçe'de oynuyorsunuz ama dediğim gibi sorumluluk bizlerde.