Dünya
Giriş Tarihi : 08-12-2020 11:09   Güncelleme : 13-12-2020 04:00

'ABD ile uzaylılar arasında gizli anlaşma yapıldı' iddiası

Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed, uzaylılar ile Amerikalılar arasında ne tür anlaşmalar yapıldığına dair açıklamalarda bulundu.

'ABD ile uzaylılar arasında gizli anlaşma yapıldı' iddiası

Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed, uzaylıların var olduğunu, ancak insanlığın buna henüz hazır olmadığını söyledi.

Galaktik Federasyon'un İsrail ve ABD ile yıllardır temas halinde olduğunu açıklayan emekli general, insanlık hazır olana hadar histerinin önlenmesi amacıyla bu bilgiyi gizli tuttuklarını kaydetti.

UZAYLILAR İLE NE TÜRDEN ANLAŞMALAR YAPILDI?

1981-2010 yılları arasında 30 yıla yakın süre İsrail'in uzay güvenlik programını yürüten ve üç kez İsrail Güvenlik Ödülü'ne layık görülen Prof. Eshed, Yediot Aharonot gazetesine verdiği mülakatta, uzaylılar ve evrenin dokusunu anlama ve araştırma arzusundaki Amerikalılar arasında ne tür anlaşmalar yapıldığına dair ayrıntılı tanımlamalarda bulundu.

MARS'TA AMERİKALI VE UZAYLI TEMSİLCİLERİN OLDUĞU GİZLİ YERALTI ÜSSÜ

87 yaşındaki emekli generale göre, uzaylılar ve Amerikalılar arasındaki işbirliği Mars üzerinde Amerikalı ve uzaylı temsilcilerin bulunduğu gizli bir yeraltı üssünü de kapsıyor.

"TRUMP AÇIKLAMAK İSTEDİ, UZAYLILAR İZİN VERMEDİ"

Euronews'ten Berrak Kanbir Rodriguez Sanmartin'in haberine göre, New York Post gazetesi konuyla ilgili haberinde, Eshed'in, "Trump uzaylıların varlığıyla ilgili gerçekleri gün yüzüne çıkarmanın eşiğindeydi ama Galaktik Federasyon'daki uzaylılar, 'Bekle, önce insanların sakinleşmesine fırsat ver' dedi. Onlar toplu histeri başlatmak istemiyor. İlk olarak bizim aklıselim ve anlayışlı olmamızı istiyor" dediği kaydedildi.

"UZAYLILARIN GİZLİ KALMASI KONUSUNDA ANLAŞMA YAPILDI" İDDİASI

Jewish Press'te ise, uzaylıların barış için geldiklerini belirten Eshed'in, "Onlar insanlığın evrilmesini ve uzay ile uzay gemilerinin ne olduğunu daha iyi anlayacak düzeye ulaşmamızı bekliyor" dediği ve o tarihe kadar uzaylıların hareketlerinin gizli kalması konusunda anlaşma yaptığını iddia ettiği aktarıldı.