Siyaset
Giriş Tarihi : 27-05-2021 00:54   Güncelleme : 01-06-2021 01:47

Erdoğan'dan Akşener'in Rize ziyaretine şok sözler: Daha neler olacak!

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Rize ziyaretinde yaşanan olaylarla ilgili, "Gelin Hanım beni Netanyahu'nun yanına koyuyor, onun ardından memleketim Rize'ye gidiyor. Gelin Hanım'a gayet güzel bir ders veriliyor. Ve nerede, nasıl adım atılacağını çok iyi bilmek lazım. Burası Rize" dedi.

Erdoğan'dan Akşener'in Rize ziyaretine şok sözler: Daha neler olacak!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Rize'ye yönelik ziyaretini değerlendiren Erdoğan, "Gelin Hanım beni Netanyahu'nun yanına koyuyor, onun ardından memleketim Rize'ye gidiyor. Gelin Hanım'a gayet güzel bir ders veriliyor. Ve nerede, nasıl adım atılacağını çok iyi bilmek lazım. Burası Rize. Sen Rize'ye kalkıp da Rize'nin uşağına bu şekilde hakaret edip onu Netanyahu gibi bebek katillerinin yanına koymaya kalkarsan yapılacak budur" dedi.

"İkizdere yetmedi, Çayeli'ne gitti, orada da gereğini yaptılar"

"Yine dua et ki Gelin Hanım'a çok ileri gitmeden bir ders verdiler. Bu da Rizelinin edebini, adabını gösterir" diyen Erdoğan, "İkizdere yetmedi, Çayeli'ne gitti. Orada da gereğini yaptılar. Trabzon'da da hiç meydana çıkamadan uçağa binip Ankara'ya döndün. Bu daha bir. Daha neler olacak. Bunlar daha iyi günler. Bu ülkede ahde vefa vardır. Ahde vefa olmazsa bu millet affetmez" ifadelerini kullandı.