SON DAKİKA

Son Medya Haber
World Max
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Saat 03:05 Ay-Güneş olumlu görümünde, hedefleriniz doğrultusunda yapmanız gerekenlerin farkına varabilirsiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, kısa süre içinde o fikrin nasıl uygulamaya döküleceğini ve bunun size sağlayabileceği yarar-zarar hesabını yapabilirsiniz. Finansal açıdan sürpriz yaratabilecek yatırımlardan uzak durabilirsiniz. Ancak eğer aklınıza yatan bir fikir varsa ve gerçekten sizin için faydalı olacaksa sonuna kadar üzerine gitmekten de çekinmezsiniz.

Saat 17:54 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Chiron arasındaki zorlu görünüm, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde umduğunuz gelişmelerin yaşanmaması sebebiyle rahatsız edicidir. Kişi zayıf düştüğünü, birçok meseleyi zorlukla gerçekleştirdiğini düşünür. Bu yüzden de ileriye dönük düşünmekte, umut etmekte güçlük çekebilir.

Saat 18:55 Ay-Jüpiter görünümü, iş ve özel yaşantımızda insanların bize karşı anlayışlı, vicdanlı olmasını bekleriz. Tabii ki herkesin derdi var, ancak bizim de sıkıntılarımız var. Bunu görmeyen, farkına varmayan sistemi ve kişileri anlamakta zorlanırız.

Gün boyu huzur, güvence, bereket ve şans yanınızda olsun. Yürek dolusu sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ